Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri
Bilgisayar Alt Yapı Hizmetleri
Network Hizmetleri
Evinizde ve İşyerinizde Güvenlik Sistemleri
Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri
Yangın Algılama ve Erken Uyarı Sistemleri
Bilgisayar ve Çevre Birimleri
İnşaat Tadilat ve Dekorasyon İşlemleri
zoofirma.ru

Firmamız, teknolojik gelişmeler paralelinde tasarım ve üretime hız vererek, projelendirme çalışmalarını genişletmiş ve müşteri memnuniyetini önde tutan firma olmuştur..

Misyonumuz

Kamera ve Güvenlik Sistemlerimiz

CCTV teknolojisindeki gelismeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en degerli korunma, güvenlik ve yönetim araci halini almistir. CCTV Sistemleri caydiriciligin ilk unsurudur. Güvenlik kameralari ile denetlenen yol ve kavsaklarda, kural ihlalleri ile olusan kaza oranlarinda gözle görülür bir sekilde azalma oldugu ayni sekilde güvenlik kameralarinin bulundugu isletme, fabrika ve tesislerde suça tesebbüs ve is kazalarinin azaldigi is veriminin yükseldigi kesin olarak tespit edilmistir. CCTV küçük büyük gözetmeksizin bütün isletmelerin güvenlik ve denetleme amaçli kullanilan vazgeçilmez sistemlerdir. 

ÖZBİRLİK sektördeki hizla degisen vegelisen teknolojiyi sürekli takip ederek müsterilerine en yeni teknolojii sunmanin mutlulugu ile hizmet vermektedir.

ÖZBİRLİK mevcut ürün ve sistemler ile degil, projeye uygun çözümler üretmektedir. Sirketimiz "TEKNOLOJIK ÇÖZÜMLER ÜRETIR" parolasini firma politikasi edinmistir.

parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet tn pas cher moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet cheap nfl jerseys moschino outlet online stone island outlet pandora outlet