Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri
Bilgisayar Alt Yapı Hizmetleri
Network Hizmetleri
Evinizde ve İşyerinizde Güvenlik Sistemleri
Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri
Yangın Algılama ve Erken Uyarı Sistemleri
Bilgisayar ve Çevre Birimleri
İnşaat Tadilat ve Dekorasyon İşlemleri
zoofirma.ru

Firmamız, teknolojik gelişmeler paralelinde tasarım ve üretime hız vererek, projelendirme çalışmalarını genişletmiş ve müşteri memnuniyetini önde tutan firma olmuştur..

Misyonumuz

Hizmetlerimiz

Network Ağ Kurulumu

Bilgisayar ağlarına duyulan ihtiyacın arkasında veri kaynaklarını paylaşmak ve iletişim kurmaktır. Ayrıca bilgisayar ağlarıyla diğer çevre birimleri (yazıcılar, tarayıcılar, faks vs.) ile veri girişi-çıkışı yani veri paylaşımı yapılabilir. Aynı şekilde ağ dahilindeki herhangi bir bilgisayardaki programlar, ağ sistemi sayesinde diğer bilgisayarlar tarafından kullanılabilmektedir. Özbirlik ailesi olarak yılların vermiş olduğu bilgi müşteri memnuniyetini ön planda tutma bilinciyle okul, hastane vb. yerlerde ağ kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik. Ağ Kurulumunun faydaları ise ;Etkin iletişim ve bilgilerin paylaşımı. Faaliyetlerin daha etkin kontrolünü sağlayan merkezi bir yönetim sistemi oluşması ve etkin kurumsal çalışma için güvenlik,

Bilgisayar ve Projeksiyon Cihazları

Firmamız , hizmetleri arasında bulunan ihityaca göre Bilgisayar toplama ve bilgisayar çevre birimlerini temin etme konusunda başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Hazırlanan bilgisayar yerinde kurulup test edildikten sonra siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Donanımsal bir arızalı olduğunda en kısa sürede yerinde incelenmektedir.

Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır. 
Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir. 
Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahiptir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır. 
Kullanıcılara atanan kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır.

Hırsız Alarm Sistemleri

ÖZBİRLİK is ve yasam alanlarinizdaki gerekli elektronik güvenliginizi saglar. Ev ve is yerinizde huzurunuz bozulmadan ve güven içinde yasamak için tercihinize göre kablolu veya kablosuz, Hirsiz Ihbar Alarm Sistemi Çözümleri sunar.
Profesyonel Hirsiz Alarm Sistemleri, sizi hirsizlik, yangin, su baskini, gaz kaçagi ve acil saglik sorunu gibi hayati önem tasiyan konularda sizi hatasiz korur. Hirsiz Alarm Sistemlerinde projeye uygun çözümler üretmektedir. 

Alt Kategoriler

parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet tn pas cher moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet cheap nfl jerseys moschino outlet online stone island outlet pandora outlet